Murata Electronics North America CSACS6.50MT-TC
CSACS6.50MT-TC picture photo
Mfg. Part Number
CSACS6.50MT-TC
Datasheet Download
CSACS6.50MT-TC.pdf
Availability of CSACS6.50MT-TC
QUANTITY
CSACS6.50MT-TC Order Process
Ship out your order
Specifications of CSACS6.50MT-TC
Internal Part NumberEIS-CSACS6.50MT-TC
Delivery TimeIn stock, ship CSACS6.50MT-TC today.
SeriesCSACS6.5
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSACS6.50MT-TC
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSACS6., CSACS6.50MT-TC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSACS6.50MT-TC Details Description
Related parts for CSACS6.50MT-TC
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
IC DATA ACQ SYS 12BIT 3V 8-DIP datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 6MM datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
SIDAC 2CHP 25/50V 400A TO220A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
RES 56.9 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC PMU DUAL 64TQFP datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
IE-GIGA-MINIMC, TX/LX-SM1550/LON datasheet.pdf
LED SBT-70 COOL WHITE 7260K 2SMD datasheet.pdf
Virtex-II 1.5V Field-Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf