Murata Electronics North America CSALS24M0X53-A0
CSALS24M0X53-A0 picture photo
Mfg. Part Number
CSALS24M0X53-A0
Datasheet Download
CSALS24M0X53-A0.pdf
Availability of CSALS24M0X53-A0
QUANTITY
CSALS24M0X53-A0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CSALS24M0X53-A0
Internal Part NumberEIS-CSALS24M0X53-A0
Delivery TimeIn stock, ship CSALS24M0X53-A0 today.
SeriesCSALS24M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSALS24M0X53-A0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSALS24, CSALS24M0X53-A0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSALS24M0X53-A0 Details Description
Related parts for CSALS24M0X53-A0
TRIMMER 20 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
BARRIER STRIP 10CIR COVER W/HOLE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 SQ WW datasheet.pdf
IC ANLG SWITCH DUAL SPDT 10TQFN datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 10VC 6TSOP datasheet.pdf
RES 470 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 24.9 OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf