Vishay/Dale CSC04A0133K0GPA
CSC04A0133K0GPA picture photo
Mfg. Part Number
CSC04A0133K0GPA
Manufacturer
Product Category
Resistor Networks, Arrays
Brief Description
RES ARRAY 3 RES 33K OHM 4SIP
Datasheet Download
CSC04A0133K0GPA.pdf
Availability of CSC04A0133K0GPA
QUANTITY
CSC04A0133K0GPA Order Process
Ship out your order
Specifications of CSC04A0133K0GPA
Internal Part NumberEIS-CSC04A0133K0GPA
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Resistors
FamilyResistor Networks, Arrays
SeriesCSC
PackagingBulk
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)33k
Tolerance±2%
Number of Resistors3
Number of Pins4
Power Per Element200mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Applications-
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case4-SIP
Supplier Device Package4-SIP
Size / Dimension0.390" L x 0.098" W (9.91mm x 2.49mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CSC04A0133K0GPA
Related LinksCSC04A0, CSC04A0133K0GPA Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CSC04A0133K0GPA Details Description
Related parts for CSC04A0133K0GPA
IC ADC 10-BIT 65MSPS 3V 32-QFN datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 36-72VIN 09VOUT datasheet.pdf
MARKER LABELS 1 ROLL=1000 STRIPS datasheet.pdf
CAP CER 150PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 10W datasheet.pdf