Vishay/Dale CSC06A0133R0GPA
CSC06A0133R0GPA picture photo
Mfg. Part Number
CSC06A0133R0GPA
Brief Description
RES ARRAY 5 RES 33 OHM 6SIP
Datasheet Download
CSC06A0133R0GPA.pdf
Availability of CSC06A0133R0GPA
QUANTITY
CSC06A0133R0GPA Order Process
Ship out your order
Specifications of CSC06A0133R0GPA
Internal Part NumberEIS-CSC06A0133R0GPA
PackagingBulk
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)33
Tolerance±2%
Number of Resistors5
Number of Pins6
Power Per Element200mW
Temperature Coefficient±250ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package6-SIP
Size / Dimension0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CSC06A0133R0GPA
Related LinksCSC06A0, CSC06A0133R0GPA Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CSC06A0133R0GPA Details Description
Related parts for CSC06A0133R0GPA
RES SMD 52.3 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPDT 5A SLD 250V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf