Linx Technologies CSI-RSFB-200-UFFR
CSI-RSFB-200-UFFR picture photo
Mfg. Part Number
CSI-RSFB-200-UFFR
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
CABLE RPSMA- UMCC 200MM
Datasheet Download
CSI-RSFB-200-UFFR.pdf
Availability of CSI-RSFB-200-UFFR
QUANTITY
CSI-RSFB-200-UFFR Order Process
Ship out your order
Specifications of CSI-RSFB-200-UFFR
Internal Part NumberEIS-CSI-RSFB-200-UFFR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesFCC and Legal Considerations with Linx Radio Modules
Introduction to the RF Environment
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series-
GenderFemale to Male
StyleRP-SMA to UMCC
1st ConnectorRP-SMA Female Jack, Male Pin
2nd ConnectorUltra Miniature Coaxial Plug Female Socket, Right Angle
Length7.87" (200mm)
Cable Type-
Impedance-
Frequency - Max-
Color-
Features-
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CSI-RSFB-200-UFFR
Related LinksCSI-RSFB, CSI-RSFB-200-UFFR Datasheet, Linx Technologies Distributor
CSI-RSFB-200-UFFR Details Description
Related parts for CSI-RSFB-200-UFFR
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 14-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
40W PLUG ASM NSB, G datasheet.pdf