Murata Electronics North America CSTCE10M0G15A12-RO
CSTCE10M0G15A12-RO picture photo
Mfg. Part Number
CSTCE10M0G15A12-RO
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
CSTCE10M0G15A12-RO.pdf
Availability of CSTCE10M0G15A12-RO
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CSTCE10M0G15A12-RO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCE10M0G15A12-RO
Internal Part NumberEIS-CSTCE10M0G15A12-RO
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship CSTCE10M0G15A12-RO today.
SeriesCSTCE10M0G
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCE10M0G15A12-RO
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCE10M0, CSTCE10M0G15A12-RO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCE10M0G15A12-RO Details Description
Related parts for CSTCE10M0G15A12-RO
RES SMD 51K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10V 10% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 68PF 25V T2H 0201 datasheet.pdf
IC FPGA 244 I/O 388BGA datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 1A AXIAL datasheet.pdf
TI50532PTFUSEDOUTPUT datasheet.pdf
Connector Socket 54 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
CONN ARRAY 6POS T/H datasheet.pdf