Murata Electronics North America CSTCE12M0G52-RO
CSTCE12M0G52-RO picture photo
Mfg. Part Number
CSTCE12M0G52-RO
Datasheet Download
CSTCE12M0G52-RO.pdf
Availability of CSTCE12M0G52-RO
QUANTITY
CSTCE12M0G52-RO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCE12M0G52-RO
Internal Part NumberEIS-CSTCE12M0G52-RO
Delivery TimeIn stock, ship CSTCE12M0G52-RO today.
SeriesCSTCE12M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCE12M0G52-RO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCE12, CSTCE12M0G52-RO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCE12M0G52-RO Details Description
Related parts for CSTCE12M0G52-RO
CAP ALUM 3300UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 18POS DIP .050 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ 14SOIC datasheet.pdf
MINI-FIT JR LCP VERT HDR NOPEG datasheet.pdf
CONN RING TERM #1/4" UN-INSUL datasheet.pdf
CONN HDR 5POS T/H 0.100 GOLD datasheet.pdf