Murata Electronics North America CSTCE8M00G25A0T-R0
CSTCE8M00G25A0T-R0 picture photo
Mfg. Part Number
CSTCE8M00G25A0T-R0
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
CSTCE8M00G25A0T-R0.pdf
Availability of CSTCE8M00G25A0T-R0
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CSTCE8M00G25A0T-R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCE8M00G25A0T-R0
Internal Part NumberEIS-CSTCE8M00G25A0T-R0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship CSTCE8M00G25A0T-R0 today.
SeriesCSTCE8M00G
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCE8M00G25A0T-R0
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCE8M00, CSTCE8M00G25A0T-R0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCE8M00G25A0T-R0 Details Description
Related parts for CSTCE8M00G25A0T-R0
CAP POLYMER 150UF 20% 20V T/H datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR OVER/UND 8-DIP datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 10V 10% 2312 datasheet.pdf
CONN HEADER VERT SGL 11POS GOLD datasheet.pdf
PC TERM BLOCK 2POS 2.5MM GREEN datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP4T datasheet.pdf
OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
SPARE KNIFE FOR WIREFOX-D datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 600W datasheet.pdf