Murata Electronics North America CSTCR6M14G53-R0
CSTCR6M14G53-R0 picture photo
Mfg. Part Number
CSTCR6M14G53-R0
Datasheet Download
CSTCR6M14G53-R0.pdf
Availability of CSTCR6M14G53-R0
QUANTITY
CSTCR6M14G53-R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCR6M14G53-R0
Internal Part NumberEIS-CSTCR6M14G53-R0
Delivery TimeIn stock, ship CSTCR6M14G53-R0 today.
SeriesCSTCR6M14
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCR6M14G53-R0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCR6M, CSTCR6M14G53-R0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCR6M14G53-R0 Details Description
Related parts for CSTCR6M14G53-R0
IDC CABLE - MCS26K/MC26G/MCS26K datasheet.pdf
CONN HEADER 46POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 845 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC ADC 8BIT 8CH SRL I/O 20-TSSOP datasheet.pdf
SHELF FIXED 7X19X1.72" BLACK datasheet.pdf
RES SMD 6.2 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP POLYMER 220UF 20% 6.3V T/H datasheet.pdf