Murata Electronics North America CSTCV32.000MG-TC
CSTCV32.000MG-TC picture photo
Mfg. Part Number
CSTCV32.000MG-TC
Datasheet Download
CSTCV32.000MG-TC.pdf
Availability of CSTCV32.000MG-TC
QUANTITY
CSTCV32.000MG-TC Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCV32.000MG-TC
Internal Part NumberEIS-CSTCV32.000MG-TC
Delivery TimeIn stock, ship CSTCV32.000MG-TC today.
SeriesCSTCV32.0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeCSTCV32.000MG-TC
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCV32.000MG-TC
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCV32., CSTCV32.000MG-TC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCV32.000MG-TC Details Description
Related parts for CSTCV32.000MG-TC
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 32POS .100 STR 30AU datasheet.pdf
CONN RCPT 76POS .025 VERT SMD datasheet.pdf
IC DAC 16BIT PAR/SER 64VQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
IC AUDIO SYSTEM DGTL 36POWERSOIC datasheet.pdf
RES 16.5K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 2A 250VAC 50VDC datasheet.pdf