Murata Electronics North America CSTCW2400MX03002-T
CSTCW2400MX03002-T picture photo
Mfg. Part Number
CSTCW2400MX03002-T
Datasheet Download
CSTCW2400MX03002-T.pdf
Availability of CSTCW2400MX03002-T
QUANTITY
CSTCW2400MX03002-T Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCW2400MX03002-T
Internal Part NumberEIS-CSTCW2400MX03002-T
Delivery TimeIn stock, ship CSTCW2400MX03002-T today.
SeriesCSTCW2400M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type24.000MHZ
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCW2400MX03002-T
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCW2400, CSTCW2400MX03002-T Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCW2400MX03002-T Details Description
Related parts for CSTCW2400MX03002-T
IC 9-BIT GEN/CHKER 14SO datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SP3T 100MA 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
CABLE SPT-2 OUTLET TO PIGTAIL datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 30W datasheet.pdf