Murata Electronics North America CSTCW4000M
CSTCW4000M picture photo
Mfg. Part Number
CSTCW4000M
Datasheet Download
CSTCW4000M.pdf
Availability of CSTCW4000M
QUANTITY
CSTCW4000M Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCW4000M
Internal Part NumberEIS-CSTCW4000M
Delivery TimeIn stock, ship CSTCW4000M today.
SeriesCSTCW4
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCW4000M
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCW, CSTCW4000M Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCW4000M Details Description
Related parts for CSTCW4000M
RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC datasheet.pdf
TAPE SEALING INDUST 48MMX100M datasheet.pdf
Connector Receptacle, Elevated Socket 34 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
L37-3 SHEET 320X320X3MM datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
RES 1.58K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 160MA 3.75 OHM datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 9.9PF 100V NP0 0201 datasheet.pdf
1900UF 40V 26X81 105C AXI datasheet.pdf