Hirose Electric Co Ltd DF1-12A1.33
DF1-12A1.33 picture photo
Mfg. Part Number
DF1-12A1.33
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Accessories
Brief Description
IDC PROTECTOR 12POS 24AWG
Datasheet Download
DF1-12A1.33.pdf
Availability of DF1-12A1.33
QUANTITY
DF1-12A1.33 Order Process
Ship out your order
Specifications of DF1-12A1.33
Internal Part NumberEIS-DF1-12A1.33
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Accessories
SeriesDF1
Accessory TypeCap (Cover)
Number of Positions12
For Use With/Related ProductsDF1 Series
Features24 AWG
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DF1-12A1.33
Related LinksDF1-1, DF1-12A1.33 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DF1-12A1.33 Details Description
Related parts for DF1-12A1.33
IC TXRX CAN 5V 8SOIC datasheet.pdf
VENTILATOR RAINPROOF SMALL 2PKG datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 950A AC/DC datasheet.pdf
8347B106 CONDUCTOR PUNCH datasheet.pdf
RES 10.7K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK REST MNT NYLON datasheet.pdf
CAP CER 15UF 16V JB 0805 datasheet.pdf
SURGE PROTECTION DEVICE datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V -5V 2W datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
CAP FILM 0.047 UF 10% 630VDC datasheet.pdf