B&K Precision CT3214-15A
CT3214-15A picture photo
Mfg. Part Number
CT3214-15A
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
FUSE 600V 15A 200KA 10 X 38MM CL
Datasheet Download
CT3214-15A.pdf
Availability of CT3214-15A
QUANTITY
CT3214-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of CT3214-15A
Internal Part NumberEIS-CT3214-15A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Test and Measurement
FamilyAccessories
SeriesCal Test
TypeTest Clip, Lead, Probe
Accessory TypeFuse
For Use With/Related ProductsDMM Probes
Specifications10 Pieces
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CT3214-15A
Related LinksCT321, CT3214-15A Datasheet, B&K Precision Distributor
CT3214-15A Details Description
Related parts for CT3214-15A
Connector Receptacle 70 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
LED ORANGE DIFF 5X2MM RECT T/H datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN EDGEBOARD SINGLE 22POS 5A datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 0.8-36V 10A datasheet.pdf
METRIC MAT BLACK 750MM X 750MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 20DIP datasheet.pdf
HDM 8SMPR070F100F K datasheet.pdf
UL CLASS RK-5 TIME DELAY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS SKT datasheet.pdf