B&K Precision CT3337-50
CT3337-50 picture photo
Mfg. Part Number
CT3337-50
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF) - Terminators
Brief Description
SMA MALE TERMINATOR 50OHM 18GHZ
Datasheet Download
CT3337-50.pdf
Availability of CT3337-50
QUANTITY
CT3337-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of CT3337-50
Internal Part NumberEIS-CT3337-50
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF) - Terminators
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CT3337-50
Related LinksCT33, CT3337-50 Datasheet, B&K Precision Distributor
CT3337-50 Details Description
Related parts for CT3337-50
TOOL CT & STR 28-30AWG .32-.25MM datasheet.pdf
IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SO datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 1.91K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.87K OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 80.6 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20% 20V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf