Amphenol Aerospace Operations CTV07RF-19-88PA-P25AD
CTV07RF-19-88PA-P25AD picture photo
Mfg. Part Number
CTV07RF-19-88PA-P25AD
Brief Description
HD 38999 88C 88#23 PIN RECP
Datasheet Download
CTV07RF-19-88PA-P25AD.pdf
Availability of CTV07RF-19-88PA-P25AD
QUANTITY
CTV07RF-19-88PA-P25AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTV07RF-19-88PA-P25AD
Internal Part NumberEIS-CTV07RF-19-88PA-P25AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTV07RF-19-88PA-P25AD
Related LinksCTV07RF-19, CTV07RF-19-88PA-P25AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTV07RF-19-88PA-P25AD Details Description
Related parts for CTV07RF-19-88PA-P25AD
IC TX/RX DUAL RS-232 5V 16SOIC datasheet.pdf
RES 102 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 6.3"L X 3.75"W datasheet.pdf
RES SMD 19.1K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 61.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 250MW TSFP-3 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
FIXED IND 1.7NH 1A 40 MOHM SMD datasheet.pdf