Amphenol Aerospace Operations CTV07RF-19-88SA-S15
CTV07RF-19-88SA-S15 picture photo
Mfg. Part Number
CTV07RF-19-88SA-S15
Brief Description
HD 38999 88C 88#23 SKT RECP
Datasheet Download
CTV07RF-19-88SA-S15.pdf
Availability of CTV07RF-19-88SA-S15
QUANTITY
CTV07RF-19-88SA-S15 Order Process
Ship out your order
Specifications of CTV07RF-19-88SA-S15
Internal Part NumberEIS-CTV07RF-19-88SA-S15
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTV07RF-19-88SA-S15
Related LinksCTV07RF-1, CTV07RF-19-88SA-S15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTV07RF-19-88SA-S15 Details Description
Related parts for CTV07RF-19-88SA-S15
RES SMD 549 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
BLADE SET TORX W/POUCH 9PC datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 18POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
RES 36.5 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CABLE TIE HEAVY DUTY:NYL NATURAL datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
IC SDRAM 64M 166MHZ 86TSOP datasheet.pdf
RES 562K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP 2700K WHITE 9V SMD datasheet.pdf