Amphenol Aerospace Operations CTV07RF-21-121PC-P15AD
CTV07RF-21-121PC-P15AD picture photo
Mfg. Part Number
CTV07RF-21-121PC-P15AD
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 PIN RECP
Datasheet Download
CTV07RF-21-121PC-P15AD.pdf
Availability of CTV07RF-21-121PC-P15AD
QUANTITY
CTV07RF-21-121PC-P15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTV07RF-21-121PC-P15AD
Internal Part NumberEIS-CTV07RF-21-121PC-P15AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTV07RF-21-121PC-P15AD
CTV07RF-21-121PC-P15AD Details Description
Related parts for CTV07RF-21-121PC-P15AD
RES SMD 86.6OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC SWITCH SMBUS DUAL HISD 8SOIC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 6A 125V datasheet.pdf
CAP CER 16PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP 33MF -20% +80% 3.3V SMD datasheet.pdf
SWITCH ROLLER SPDT 15A SCREW datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 3.84A 30 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 3.5 OHM 1% 20W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
HD INDL NON-AMP APPLI datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT datasheet.pdf