Amphenol Aerospace Operations CTV07RW-25-187SC-S35AD
CTV07RW-25-187SC-S35AD picture photo
Mfg. Part Number
CTV07RW-25-187SC-S35AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 187C 187#23 SKT RECP
Datasheet Download
CTV07RW-25-187SC-S35AD.pdf
Availability of CTV07RW-25-187SC-S35AD
QUANTITY
CTV07RW-25-187SC-S35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTV07RW-25-187SC-S35AD
Internal Part NumberEIS-CTV07RW-25-187SC-S35AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTV07RW-25-187SC-S35AD
CTV07RW-25-187SC-S35AD Details Description
Related parts for CTV07RW-25-187SC-S35AD
RES SMD 6.8K OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS 2.5MM STR TIN datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS R/A 30GOLD SMD datasheet.pdf
CONN RECEPT PIN .040"D .194"L datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL SOT23-5 datasheet.pdf
FERRITE CHIP 2.5K OHM 50MA 0603 datasheet.pdf