Amphenol Aerospace Operations CTVP00RF-17-73SB-S15AD
CTVP00RF-17-73SB-S15AD picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RF-17-73SB-S15AD
Brief Description
HD 38999 73C 73#23 SKT RECP
Datasheet Download
CTVP00RF-17-73SB-S15AD.pdf
Availability of CTVP00RF-17-73SB-S15AD
QUANTITY
CTVP00RF-17-73SB-S15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RF-17-73SB-S15AD
Internal Part NumberEIS-CTVP00RF-17-73SB-S15AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RF-17-73SB-S15AD
CTVP00RF-17-73SB-S15AD Details Description
Related parts for CTVP00RF-17-73SB-S15AD
TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 23.7K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
R/A SOLDER HDR PWR BLADE datasheet.pdf
RES 2.61K OHM 7W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
26W08 W50FT 14-3-SO 27W08 datasheet.pdf
OSC PROG 5NS 30PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 15PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN datasheet.pdf