Amphenol Aerospace Operations CTVP00RF-21-121PE-P25
CTVP00RF-21-121PE-P25 picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RF-21-121PE-P25
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 PIN RECP
Datasheet Download
CTVP00RF-21-121PE-P25.pdf
Availability of CTVP00RF-21-121PE-P25
QUANTITY
CTVP00RF-21-121PE-P25 Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RF-21-121PE-P25
Internal Part NumberEIS-CTVP00RF-21-121PE-P25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RF-21-121PE-P25
Related LinksCTVP00RF-2, CTVP00RF-21-121PE-P25 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RF-21-121PE-P25 Details Description
Related parts for CTVP00RF-21-121PE-P25
TUBE PVC 20AWG 300V BLK (0.99MM) datasheet.pdf
IC USB TRANSCEIVER 14-TSSOP datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 5W AXIAL datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CABLE RJ45 2M 24AWG datasheet.pdf
CAP CER 120PF 500V X7R 0805 datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 14 Position 0.156" (3.96mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf