Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-21-121SB-S35AD
CTVP00RW-21-121SB-S35AD picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-21-121SB-S35AD
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-21-121SB-S35AD.pdf
Availability of CTVP00RW-21-121SB-S35AD
QUANTITY
CTVP00RW-21-121SB-S35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-21-121SB-S35AD
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-21-121SB-S35AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-21-121SB-S35AD
CTVP00RW-21-121SB-S35AD Details Description
Related parts for CTVP00RW-21-121SB-S35AD
CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC SMB datasheet.pdf
SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS C-MT datasheet.pdf
CONN FIBER LC PLUG SMPLX datasheet.pdf
IC FLASH 64MBIT 70NS 48TSOP datasheet.pdf
FUSEHOLDER W/5X20 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 24-26 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD datasheet.pdf
TANT CAP 1.0UF 35.0V 20% datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5MM OVAL T/H datasheet.pdf