Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-21-121SD-S15
CTVP00RW-21-121SD-S15 picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-21-121SD-S15
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-21-121SD-S15.pdf
Availability of CTVP00RW-21-121SD-S15
QUANTITY
CTVP00RW-21-121SD-S15 Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-21-121SD-S15
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-21-121SD-S15
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-21-121SD-S15
Related LinksCTVP00RW-2, CTVP00RW-21-121SD-S15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RW-21-121SD-S15 Details Description
Related parts for CTVP00RW-21-121SD-S15
IC SW OVERVOLT PROT 8-TDFN datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf
MODULE ZIGBEE-PRO W/U.FL ANT datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 1.58K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 17POS datasheet.pdf
VARISTOR 216V 8KA DISC 20MM datasheet.pdf
FERRITE CHIP 1800 OHM 200MA 0402 datasheet.pdf
CONN HDR 18POS 2.54MM T/H GOLD datasheet.pdf
RES 240 OHM 25W 5% TO220 datasheet.pdf