Amphenol Aerospace Operations CTVPS00RF-13-35PC
CTVPS00RF-13-35PC picture photo
Mfg. Part Number
CTVPS00RF-13-35PC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 22C 22#22D PIN RECP
Datasheet Download
CTVPS00RF-13-35PC.pdf
Availability of CTVPS00RF-13-35PC
QUANTITY
CTVPS00RF-13-35PC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVPS00RF-13-35PC
Internal Part NumberEIS-CTVPS00RF-13-35PC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVPS00RF-13-35PC
Related LinksCTVPS00R, CTVPS00RF-13-35PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVPS00RF-13-35PC Details Description
Related parts for CTVPS00RF-13-35PC
SWITCHLOCK SPST 90DEG QC 4A 125V datasheet.pdf
IC FREQ SYNTH DUAL 1.1GHZ 16SOIC datasheet.pdf
NYLON 11 COATED STEEL datasheet.pdf
JFET N-CH 35V 0.35W TO92 datasheet.pdf
IC DC/DC CONV TFT-LCD 10-TDFN datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf