Amphenol Aerospace Operations CTVPS00RF-15-35SA-LC
CTVPS00RF-15-35SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
CTVPS00RF-15-35SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 37C 37#22D SKT RECP
Datasheet Download
CTVPS00RF-15-35SA-LC.pdf
Availability of CTVPS00RF-15-35SA-LC
QUANTITY
CTVPS00RF-15-35SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVPS00RF-15-35SA-LC
Internal Part NumberEIS-CTVPS00RF-15-35SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVPS00RF-15-35SA-LC
Related LinksCTVPS00RF-, CTVPS00RF-15-35SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVPS00RF-15-35SA-LC Details Description
Related parts for CTVPS00RF-15-35SA-LC
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 1.4K OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf