Amphenol Aerospace Operations CTVPS00RF-25-20SC
CTVPS00RF-25-20SC picture photo
Mfg. Part Number
CTVPS00RF-25-20SC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 30C MIXED SKT RECP
Datasheet Download
CTVPS00RF-25-20SC.pdf
Availability of CTVPS00RF-25-20SC
QUANTITY
CTVPS00RF-25-20SC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVPS00RF-25-20SC
Internal Part NumberEIS-CTVPS00RF-25-20SC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVPS00RF-25-20SC
Related LinksCTVPS00R, CTVPS00RF-25-20SC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVPS00RF-25-20SC Details Description
Related parts for CTVPS00RF-25-20SC
IC REG LDO ADJ 7.5A TO220 datasheet.pdf
TERM RING NYL 22-18AWG 1/4 datasheet.pdf
JUMPER CROSS FOR TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
CONN RCPT 20POS .100" DUAL TIN datasheet.pdf
RES SMD 19.6 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 7.5NS 100TQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 100W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 24VOUT 50W datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 20V 0.5A 6DFN datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT datasheet.pdf
RES SMD 4.3K OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf