TE Connectivity Raychem Cable Protection D-146-50-4CS1370
D-146-50-4CS1370 picture photo
Mfg. Part Number
D-146-50-4CS1370
Manufacturer
Product Category
Solder Sleeve
Brief Description
SOLDERSLEEVE
Datasheet Download
D-146-50-4CS1370.pdf
Availability of D-146-50-4CS1370
QUANTITY
D-146-50-4CS1370 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-146-50-4CS1370
Internal Part NumberEIS-D-146-50-4CS1370
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,500
Category Cables, Wires - Management
FamilySolder Sleeve
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-146-50-4CS1370
D-146-50-4CS1370 Details Description
Related parts for D-146-50-4CS1370
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN HEADER .35MM 40POS SMD datasheet.pdf
CABLE 2COND 18AWG GRAY 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
MGRID HDR SHRD RA/LCK/SLOT 12CKT datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
IC TRANSCEIVER MUTLIPOINT 8-SOIC datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 5.8VOUT 50W datasheet.pdf
OSC XO 16.384MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 56POS SKT datasheet.pdf