TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine D-500-0458-1-612-360
D-500-0458-1-612-360 picture photo
Mfg. Part Number
D-500-0458-1-612-360
Manufacturer
Product Category
Specialized Cable Assemblies
Brief Description
IN LINE COUPLERS
Datasheet Download
D-500-0458-1-612-360.pdf
Availability of D-500-0458-1-612-360
QUANTITY
D-500-0458-1-612-360 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-500-0458-1-612-360
Internal Part NumberEIS-D-500-0458-1-612-360
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilySpecialized Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-500-0458-1-612-360
D-500-0458-1-612-360 Details Description
Related parts for D-500-0458-1-612-360
IC FILTER ENHANCE INTERFAC 16DIP datasheet.pdf
RES SMD 750 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES 137K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 144MA 3.3 OHM TH datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR LTC4052EMS8E datasheet.pdf
RES SMD 360 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf