TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine D-500-0458-2-613-360
D-500-0458-2-613-360 picture photo
Mfg. Part Number
D-500-0458-2-613-360
Datasheet Download
D-500-0458-2-613-360.pdf
Availability of D-500-0458-2-613-360
QUANTITY
D-500-0458-2-613-360 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-500-0458-2-613-360
Internal Part NumberEIS-D-500-0458-2-613-360
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-500-0458-2-613-360
D-500-0458-2-613-360 Details Description
Related parts for D-500-0458-2-613-360
CONN RING 14-16 AWG 5/16 SEAL datasheet.pdf
Crystal 5.0000MHz 20ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/U datasheet.pdf
CONN FFC TOP 15POS 1.25MM R/A datasheet.pdf
IC SDRAM 64MBIT 143MHZ 86TSOP datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 8UQFN datasheet.pdf
MQS BU-GEH EDS 6P datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 80V SMD datasheet.pdf
RES 4.54K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf