TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine D-500-0467-2-613-078
D-500-0467-2-613-078 picture photo
Mfg. Part Number
D-500-0467-2-613-078
Datasheet Download
D-500-0467-2-613-078.pdf
Availability of D-500-0467-2-613-078
QUANTITY
D-500-0467-2-613-078 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-500-0467-2-613-078
Internal Part NumberEIS-D-500-0467-2-613-078
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-500-0467-2-613-078
D-500-0467-2-613-078 Details Description
Related parts for D-500-0467-2-613-078
IC TXRX RS485/422 5V ESD 8SOIC datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm 18pF 30 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
OSC XO 404.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 8-SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 4V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W datasheet.pdf
CABLE 4COND 24AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 6-SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf