TE Connectivity Raychem Cable Protection D-SCE-1K-9.5-50-9
D-SCE-1K-9.5-50-9 picture photo
Mfg. Part Number
D-SCE-1K-9.5-50-9
Brief Description
HEATSHK 9.5MM ID 50MM L
Datasheet Download
D-SCE-1K-9.5-50-9.pdf
Availability of D-SCE-1K-9.5-50-9
QUANTITY
D-SCE-1K-9.5-50-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-SCE-1K-9.5-50-9
Internal Part NumberEIS-D-SCE-1K-9.5-50-9
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsT200, T208M, T212M, T312M, TE3112 and TE3124 Thermal Transfer Printers
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-SCE-1K-9.5-50-9
D-SCE-1K-9.5-50-9 Details Description
Related parts for D-SCE-1K-9.5-50-9
IC DTYPE LATCH OCTAL 20SSOP datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 7/16-20UNF .5-4.5V datasheet.pdf
CONN HEADR 1.27MM 50POS GOLD SMD datasheet.pdf
RES 3.90 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf
HEATSINK ALUM ANOD datasheet.pdf
IC AFE 3 CHANNEL 20-SOIC datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT SKT datasheet.pdf