TE Connectivity Raychem Cable Protection D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
D-SCE-1K-9.5-50-S1-9 picture photo
Mfg. Part Number
D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
HEATSHK 9.5MM ID 50MM L PRESCORE
Datasheet Download
D-SCE-1K-9.5-50-S1-9.pdf
Availability of D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
QUANTITY
D-SCE-1K-9.5-50-S1-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Internal Part NumberEIS-D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
SeriesD-SCE
Packaging1000 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsT200, T208M, T212M, T312M, TE3112 and TE3124 Thermal Transfer Printers
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
D-SCE-1K-9.5-50-S1-9 Details Description
Related parts for D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
IC REG LDO 1.8V 0.1A TSOT23-5 datasheet.pdf
OSC XO 14.31818MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS W/PIN JAM NUT datasheet.pdf
MEMORY CARD SD 4GB CLASS 10 SLC datasheet.pdf
OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
Connector Socket 31 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
IC HDLC PROTOCOL CTLR 28PLCC datasheet.pdf
TV 29C 29#16 PIN RECP datasheet.pdf
TV 15C MIXED(QUAD) SKT RECP datasheet.pdf
10UF 25V 6.604X18.364 105C AXI datasheet.pdf