Honeywell Sensing and Productivity Solutions D02239205
D02239205 picture photo
Mfg. Part Number
D02239205
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
RESISTIVE & OPTICAL SCREW
Datasheet Download
D02239205.pdf
Availability of D02239205
QUANTITY
D02239205 Order Process
Ship out your order
Specifications of D02239205
Internal Part NumberEIS-D02239205
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D02239205
Related LinksD022, D02239205 Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
D02239205 Details Description
Related parts for D02239205
TEST LEAD 18AWG 5000V RED 100' datasheet.pdf
IC ADC 4 1/2DGT BCD 44-MQFP datasheet.pdf
OUTPUT MODULE AC QUAD 20MA 5VDC datasheet.pdf
RES 39.2 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 4VWM VSON5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
RES 22.1 OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.37K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf