ITT Cannon, LLC D130363-2
D130363-2 picture photo
Mfg. Part Number
D130363-2
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts
Brief Description
DSUB CONT STRT SKT 50OHM G50
Datasheet Download
D130363-2.pdf
Availability of D130363-2
QUANTITY
D130363-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of D130363-2
Internal Part NumberEIS-D130363-2
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D130363-2
Related LinksD130, D130363-2 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
D130363-2 Details Description
Related parts for D130363-2
RES ARRAY 8 RES 680 OHM 2512 datasheet.pdf
FIXED IND 1.5NH 300MA 130 MOHM datasheet.pdf
IC OPAMP PGA 560KHZ RRO 10DFN datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 208PQFP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 100POS BOX MT PIN datasheet.pdf
CABLE CAT5E 8COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
RES 43.2 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 191K OHM 1W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP5T SOLDER NONSHO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 600W datasheet.pdf