FFF D15S24A4GI00LF
D15S24A4GI00LF picture photo
Mfg. Part Number
D15S24A4GI00LF
Brief Description
DSUB R/A SOLDER 15P SOCKET
Datasheet Download
D15S24A4GI00LF.pdf
Availability of D15S24A4GI00LF
QUANTITY
D15S24A4GI00LF Order Process
Ship out your order
Specifications of D15S24A4GI00LF
Internal Part NumberEIS-D15S24A4GI00LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D15S24A4GI00LF
Related LinksD15S24A, D15S24A4GI00LF Datasheet, FFF Distributor
D15S24A4GI00LF Details Description
Related parts for D15S24A4GI00LF
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 1W datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 55NS 32SOP datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf