FFF D25S91C4PS00LF
D25S91C4PS00LF picture photo
Mfg. Part Number
D25S91C4PS00LF
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN DSUB RCPT 25POS VERT
Datasheet Download
D25S91C4PS00LF.pdf
Availability of D25S91C4PS00LF
QUANTITY
D25S91C4PS00LF Order Process
Ship out your order
Specifications of D25S91C4PS00LF
Internal Part NumberEIS-D25S91C4PS00LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package240
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D25S91C4PS00LF
Related LinksD25S91C, D25S91C4PS00LF Datasheet, FFF Distributor
D25S91C4PS00LF Details Description
Related parts for D25S91C4PS00LF
RES SMD 133 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 15PSIS M12 5V datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 220000UF 20% 63V SCREW datasheet.pdf
CAP FILM 0.03UF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
BRISTLE DISC 2X5/8 TAPERED 50 datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT datasheet.pdf
SENSOR HALL EFFECT datasheet.pdf
RES SMD 3.57K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 3.83K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf