Amphenol Aerospace Operations D38999/20FF32JN-LC
D38999/20FF32JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20FF32JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN RCPT 32POS FLANGE W/SKT
Datasheet Download
D38999/20FF32JN-LC.pdf
Availability of D38999/20FF32JN-LC
QUANTITY
D38999/20FF32JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20FF32JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20FF32JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20FF32JN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20FF32JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20FF32JN-LC Details Description
Related parts for D38999/20FF32JN-LC
RES SMD 11.3KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV PUSH PULL 8DIP GW datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
LED ROYAL BLUE 7X9MM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
RES SMD 56 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
LED CONN CBL ASSY 3MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125" datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 680PF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf