Amphenol Aerospace Operations D38999/20JD19HA-LC
D38999/20JD19HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JD19HA-LC
Brief Description
CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS
Datasheet Download
D38999/20JD19HA-LC.pdf
Availability of D38999/20JD19HA-LC
QUANTITY
D38999/20JD19HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JD19HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JD19HA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JD19HA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JD19HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JD19HA-LC Details Description
Related parts for D38999/20JD19HA-LC
TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM datasheet.pdf
IC RCVR/DVR RSECL SIGE DF 16QFN datasheet.pdf
CONN N JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN 15VOUT datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 3.6A 44 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 36.5 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf