Amphenol Aerospace Operations D38999/20JF32BB
D38999/20JF32BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JF32BB
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/20JF32BB.pdf
Availability of D38999/20JF32BB
QUANTITY
D38999/20JF32BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JF32BB
Internal Part NumberEIS-D38999/20JF32BB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JF32BB
Related LinksD38999/, D38999/20JF32BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JF32BB Details Description
Related parts for D38999/20JF32BB
IC TXRX RS485/RS422 10-MSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.05M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 1K OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET P-CH 60V 83A TO-263 datasheet.pdf
IC FPGA 100 I/O 132CQFP datasheet.pdf
RES 110K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
MICROFIT 3.0 SR RA SMT CLIP datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD datasheet.pdf
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 3M datasheet.pdf
TRMS 400A SWIVEL CLAMP datasheet.pdf