Amphenol Aerospace Operations D38999/20JJ24AA
D38999/20JJ24AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JJ24AA
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20JJ24AA.pdf
Availability of D38999/20JJ24AA
QUANTITY
D38999/20JJ24AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JJ24AA
Internal Part NumberEIS-D38999/20JJ24AA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JJ24AA
Related LinksD38999/, D38999/20JJ24AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JJ24AA Details Description
Related parts for D38999/20JJ24AA
CAP CER 2.4PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN RECEPT HR 5POS 2.5MM BLACK datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RES 11.3 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 10% 1.5KVDC RAD datasheet.pdf
DIPLEXER LNB datasheet.pdf
DIE HOLDER ASSY, AC SERIES datasheet.pdf
CAP FILM 220NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf