Amphenol Aerospace Operations D38999/20JJ24AN
D38999/20JJ24AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JJ24AN
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20JJ24AN.pdf
Availability of D38999/20JJ24AN
QUANTITY
D38999/20JJ24AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JJ24AN
Internal Part NumberEIS-D38999/20JJ24AN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JJ24AN
Related LinksD38999/, D38999/20JJ24AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JJ24AN Details Description
Related parts for D38999/20JJ24AN
Connector Receptacle 30 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
70460-1002 METRAL PWR HDR PF datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 70KHZ 8DIP datasheet.pdf
DIRECT BAR LIGHT-61X16.5MM datasheet.pdf
LED COOL WHITE DIFFUSED 2SMD datasheet.pdf
RES 270K OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
RES 25.6K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V datasheet.pdf
AC 4C 4#12 SKT PLUG datasheet.pdf
35A Silicon Power Rectifier Diode IC datasheet.pdf