Amphenol Aerospace Operations D38999/20JJ24HN-LC
D38999/20JJ24HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JJ24HN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20JJ24HN-LC.pdf
Availability of D38999/20JJ24HN-LC
QUANTITY
D38999/20JJ24HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JJ24HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JJ24HN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JJ24HN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JJ24HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JJ24HN-LC Details Description
Related parts for D38999/20JJ24HN-LC
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC AXIAL datasheet.pdf
SWITCH BASIC SPDT 15A SCREW datasheet.pdf
CARDEDGE LO PRO 30POS .156 GRN datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 21POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RES 223 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SLAD 12/180 3.2SN ORG datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V datasheet.pdf
CONN 20POS 0.8MM SMT datasheet.pdf