Amphenol Aerospace Operations D38999/20KC35BA
D38999/20KC35BA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20KC35BA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 22C 22#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20KC35BA.pdf
Availability of D38999/20KC35BA
QUANTITY
D38999/20KC35BA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20KC35BA
Internal Part NumberEIS-D38999/20KC35BA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20KC35BA
Related LinksD38999/, D38999/20KC35BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20KC35BA Details Description
Related parts for D38999/20KC35BA
OPTOISOLATOR 5.3KV SCR 6DIP datasheet.pdf
TRIMMER 200 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
RES SMD 34 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
CAP FILM 3300PF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
CONN TNC PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RDL datasheet.pdf