Amphenol Aerospace Operations D38999/20MD15JA
D38999/20MD15JA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MD15JA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MD15JA.pdf
Availability of D38999/20MD15JA
QUANTITY
D38999/20MD15JA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MD15JA
Internal Part NumberEIS-D38999/20MD15JA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MD15JA
Related LinksD38999/, D38999/20MD15JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MD15JA Details Description
Related parts for D38999/20MD15JA
CONN JACK PHONE 1/4" 2POS OPEN datasheet.pdf
IC VREF GND REF 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 1.5W SNG 24V 3.3V PCB datasheet.pdf
SENSOR MAG SW 10G CRS AXS 8-MSOP datasheet.pdf
IC QUAD SELECTOR/MUX 20DIP datasheet.pdf
RES SMD 3.6M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
RUBBER BOOT datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 19-56V 450MA datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
KIT 4POS 7.0X5.0 SOCKET DSC8121 datasheet.pdf
MOTOR BLDC 36V 20.5A 3PHASE 175W datasheet.pdf