Amphenol Aerospace Operations D38999/20MD19HE
D38999/20MD19HE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MD19HE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MD19HE.pdf
Availability of D38999/20MD19HE
QUANTITY
D38999/20MD19HE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MD19HE
Internal Part NumberEIS-D38999/20MD19HE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MD19HE
Related LinksD38999/, D38999/20MD19HE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MD19HE Details Description
Related parts for D38999/20MD19HE
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX 8X1 16DIP datasheet.pdf
IC ENCORE MCU FLASH 2K 8-QFN datasheet.pdf
IC COMPARATOR W/REF 8-UMAX datasheet.pdf
IC BUS TRANSCVR 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 20TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 470PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
IC ADC datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32QFN datasheet.pdf
CAP CER 22PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf