Amphenol Aerospace Operations D38999/20MF28SA-LC
D38999/20MF28SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MF28SA-LC
Brief Description
CTV 28C 26#20 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20MF28SA-LC.pdf
Availability of D38999/20MF28SA-LC
QUANTITY
D38999/20MF28SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MF28SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MF28SA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MF28SA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MF28SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MF28SA-LC Details Description
Related parts for D38999/20MF28SA-LC
SWITCH SLIDE SPDT 300MA 125V datasheet.pdf
RES SMD 3.3 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 43 OHM 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES MO 1/2W 1.3K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
RES 604 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 0.5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
MISCELLANEOUS MOLDED datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
Low Cost, 250 mA Output Single-Supply Amplifiers IC datasheet.pdf