Amphenol Aerospace Operations D38999/20MF32PN-LC
D38999/20MF32PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MF32PN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MF32PN-LC.pdf
Availability of D38999/20MF32PN-LC
QUANTITY
D38999/20MF32PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MF32PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MF32PN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MF32PN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MF32PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MF32PN-LC Details Description
Related parts for D38999/20MF32PN-LC
CAP FILM 0.82UF 2% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1411 datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 5% 5W 5329 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 200MW 1005 datasheet.pdf
IC INV SCHMITT TRIG 5TSOP datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD datasheet.pdf
CAP CER 1.6PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf