Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ24HC-LC
D38999/20MJ24HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ24HC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MJ24HC-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ24HC-LC
QUANTITY
D38999/20MJ24HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ24HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ24HC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ24HC-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MJ24HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ24HC-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ24HC-LC
LED ORANGE CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
BUZZER MAGNETIC 12V 12.8MM SMD datasheet.pdf
IC VREF SERIES 5V 8SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 3.8V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 50V 1111 datasheet.pdf
RES SMD 76.8 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
IC FPGA 320 I/O 668FCBGA datasheet.pdf
20W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf