Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ24JA-LC
D38999/20MJ24JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ24JA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/20MJ24JA-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ24JA-LC
QUANTITY
D38999/20MJ24JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ24JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ24JA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ24JA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MJ24JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ24JA-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ24JA-LC
IC MOSFET DVR 3A DUAL HS 8DFN datasheet.pdf
CAP CER 120PF 630V NP0 1812 datasheet.pdf
HARDWARE 196-PIN 1.0MM Z datasheet.pdf
TAG ID 8K BYTE MEMORY datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8TSSOP datasheet.pdf
5 CKT SIGNAL HSG FOR TEN50 WTB datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 3A TO220-5 datasheet.pdf
MULTI-PAIR 30COND 22AWG 500' datasheet.pdf
MODULE DC PS 150W 12V 13A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf