Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ4JA-LC
D38999/20MJ4JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ4JA-LC
Brief Description
CONN RCPT 56POS FLANGE W/SKT
Datasheet Download
D38999/20MJ4JA-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ4JA-LC
QUANTITY
D38999/20MJ4JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ4JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ4JA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ4JA-LC
Related LinksD38999/2, D38999/20MJ4JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ4JA-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ4JA-LC
RES 24.3 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC DAC 12BIT LC2MOS DUAL 28-PLCC datasheet.pdf
IC TXRX BIDIRECT 16B LV 48TSSOP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SOD123W datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV 4CH DARLNG 16-CDIP datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONN FFC 20POS 1.00MM R/A datasheet.pdf